Proč trička do vody

Koupat se v Tričku? Proč ne?
Ve vodě se nemusíš bát módy. Je až podivuhodné, jak dokáže trend strhnout masu lidí ke stejnému oblékání. 
Odliš se od ostatních. Trička do vody jsou sexy a přináší nové možnosti oblékání. 
 
Už nepotřebuješ žádné opalovací krémy. Trička do vody jsou ideální ochranou proti slunečnímu záření s ochranou UPF50+. Chrání tě před slunečním zářením i ve vodě a odráží až 95% UV záření, takže si můžeš úplně v klidu užívat oblíbených vodních sportů po dlouhé hodiny. 
 
Trička jsou z elastických a rychleschnoucích materiálů, takže dodají komfort při jakémkoliv vodním sportu. Při plavání jsou trička velice příjemná a nijak tě neomezují v pohybu, stejně tak při pádlování, winsurfingu nebo třeba vodním lyžování. 
 
Když je tričko suché, chrání tě před větrem, když je mokré, příjemně chladí. Pokud potřebuješ podat excelentní výkon a přitom je takové horko, že se kroutí koleje, prostě si obleč tričko do vody a namoč ho. Díky vypařování tě krásně chladí a zároveň je stále příjemné. Můžeš ho tak použít při jakémkoliv sportu.
 
Ochrání tě před odřeninami. Ať už jedeš na surfu, šnorchluješ nebo jen sjíždíš tobogán v oblíbeném aquaparku, vždycky hrozí, možnost poranění. Už od doby vzniku sloužil oděv jako ochrana těla a trička do vody nejsou výjimkou.